Referanslar

Referanslar

ATLANTIC, Bosch Tedarikçi Ödülü'nü kazandı

ATLANTIC GmbH, "Dolaylı Malzeme ve Lojistik Hizmetleri" kategorisinde Bosch'tan Tedarikçi Ödülü kazandı. Bosch ödülleri, son iki yıl içinde özellikle kalite, fiyat, güvenilirlik, teknoloji ve sürekli geliştirme çalışmaları açısından üretim yapma, ürün veya hizmet sunma konularında yüksek performans gösteren firmalara verilmektedir. Robert Bosch GmbH'nin Yönetim Kurulu Başkanı Franz Fehrenbach, 19 Temmuz 2011 yılında, Stuttgart, Alte Reithalle'de yaptığı açılış konuşmasında "Bosch Tedarikçi Ödülleri, Bosch Group'un başarısına büyük katkı sağlayan ve ürünlerimizin ve üretim işlemlerimizin geliştirilmesi için bizimle birlikte çalışan tedarikçilere verilmektedir." sözlerine yer vermiştir.

Bosch, küresel tedarikçi ödüllerini her iki yılda bir dağıtmaktadır. Bu, 12’nci törendi ve bu gelenek 1987 yılından beri devam ediyor. Küresel finansal ve ekonomik kriz nedeniyle 2009 yılında ödül kazanamadık. Ödüller 14 ülkeden yedi kategoride yer alan toplam 60 tedarikçiye verildi. ATLANTIC GmbH, Bosch Tedarikçi Ödülü'nü ilk kez kazandı.

2010 yılında Bosch Group'un toplam satın alma hacmi yaklaşık 24 milyar Euro oldu. Bu toplamın Almanya dışında oluşan kısmı yaklaşık yüzde 60'tı. Çin, Almanya dışındaki en büyük satın alma hacmine sahip ülke oldu, Çin'i Doğu Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya takip etti. Bosch ürünleri içinde elektronik, mekanik ve elektromekanik bileşenler gibi üretim malzemeleri ve ticari ürünler, işletim kaynakları, hizmetler ve makineleri yer almaktadır.

Bonn'daki ATLANTIC GmbH, 90 yıllık gelenek, deneyim ve günümüzün lider bağlı taşlama malzemeleri üreticilerinden biri olmaktan gurur duymaktadır. Aralıksız devam eden ürün geliştirme çalışmaları sayesinde firmamız tüm endüstriyel sektörler için taşlama, son işlem ve bileme uygulamalarına yönelik yenilikçi çözümler sunabilmektedir.


ATLANTIC GmbH
Gartenstr. 7 - 17
53229 Bonn
Germany

Tel.: +49 (0) 228 408-0
Fax: +49 (0) 228 408-290
E-Mail: infoqRWhaiQeqBuxY5qXhWmwnatlantic-bonnde