Enjeksiyon sistemleri

Yakıt enjeksiyon sistemleri - tasarrufun belirleyicisi

 

Yakıt enjeksiyon sistemleri bileşenlerinin işlenişinde büyük bir görevi başarıyla tamamlamak hedeflenir: Motorun ateşleme odasındaki ideal yakıt dağıtımı ile ekonomik verimlilik. Yakıt fiyatlarının "patladığı" dönemlerde mühendisler sürekli olarak bileşenleri daha küçük, hafif ve hassas yapmanın yollarını ararlar.

ATLANTIC ürünleri, enjektör memesi gövdelerinde ve iğnelerde sık sık son hadde olarak kullanıldığı için, yakıt sistemlerinde kullanılan ürünlerin nihai kalitesinin belirlenmesinde önemli bir rol oynar.

2011 yılında ATLANTIC'e verilen Bosch Tedarikçi Ödülü, yakıt enjeksiyon sistemlerinin işlenmesi söz konusu olduğunda ATLANTIC ürünlerinin ilk tercih olduğu gerçeğini ortaya koymuştur.

Bosch ödülleri, son iki yıl içinde özellikle kalite, fiyat, güvenilirlik, teknoloji ve sürekli geliştirme çalışmaları açısından üretim yapma, ürün veya hizmet sunma konularında yüksek performans gösteren firmalara verilmektedir.

 

 

Yakıt enjeksiyon sistemi sektöründeki müşterilerin avantajları:

• ATLANTIC'în hem camsı hem de reçineli bağlardaki küçük tane boyutlarının işlenmesi alanındaki temel yetkinliği sayesinde parça ebadı toleransları, geometri ve yüzey kaplaması bakımından sürekli olarak artan talepleri karşılayabilen taşlama aletleri sunabiliyoruz.

• Sıkı kalite kontrolü işlemleri sayesinde ürünlerimiz son derece yüksek bir yeniden üretim oranına sahip oluyor

Aşağıda, yakıt enjeksiyon sistemlerindeki işleme bileşenleri için kullanılan bazı taşlama uygulamaları örnekleri bulunmaktadır:

• Silindirik dış taşlama

• Puntasız daldırma tipi taşlama

• Bileme çanak taşları ile son işlem

 

ATLANTIC GmbH
Gartenstr. 7 - 17
53229 Bonn
Germany

Tel.: +49 (0) 228 408-0
Fax: +49 (0) 228 408-290
E-Mail: infoqRWhaiQeqBuxY5qXhWmwnatlantic-bonnde