• Çelik endüstrisi
  ÇELİK ENDÜSTRİSİ
  Yüksek performans sağlayan bilya haddeleme: Çelik plakadan alüminyum folyoya kadar işlem güvenilirliği - maksimum materyal sökümü ve son derece pürüzsüz yüzeyler sağlayan merdane taşlama taşları.
 • Otomotiv
  OTOMOTİV
  Olağanüstü kalite: Piyasa liderleri, pek çok otomotiv bileşeninin belirgin bir biçimde daha verimli ve güvenli bir biçimde üretilmesi konusunda ATLANTIC'e güveniyor.
 • Şanzıman teknolojisi
  ŞANZIMAN TEKNOLOJİSİ
  İşlevsel verimliliğe geçin: Şanzımanların daha pürüzsüz olmasını sağlayan, yakıt tüketimini azaltan ve işlevsel güvenilirliği artıran ATLANTIC taşlama sistemleri.
 • Rulman endüstrisi
  MAKARALI RULMAN ENDÜSTRİSİ
  Bireysel ihtiyaçlarınız için: ATLANTIC, makaralı rulman endüstrisindeki tüm taşlama ve son işlem çalışmaları için minyatür rulmanlardan büyük rulmanlara kadar çok çeşitli ürünler sunmaktadır.
 • Türbin üretimi
  TÜRBİN ÜRETİMİ
  Yüksek geçirgenliğe sahip taşlama taşları uzmanı: Isı kaynaklı hasar oluşturmadan yüksek miktarda materyal sökümü ve yüksek ilerletme hızlarında mükemmel profil tutuşu.
 • Tıbbi teknoloji
  TIBBİ TEKNOLOJİ
  Küçük taneli ATLANTIC ürünlerinin sağladığı yüksek kalite: Gelişmiş yara iyileştirme/dayanma gücü ve uzun süre kullanım sağlayan maksimum hassasiyete sahip ameliyat araçları.
 • ATLANTIC'e hoş geldiniz. Yüksek teknoloji ürünü taşlama malzemeleri sunan bir tedarikçi olarak otomotiv sektöründen onların alt tedarikçilerine kadar dünya genelindeki pek çok endüstri alanı için verimli ve gelişmiş çözümler sunuyoruz.

Bonn'daki ATLANTIC GmbH, bağlı taşlama malzemeleri alanında dünyanın lider üreticilerinden biridir. Ürünler ve bileşenler; taşlama taşları, taşlama segmentleri, bileme taşları, hassas son işlem taşları ve bileme kupaları kullanılarak pek çok endüstri alanı için işlenebilir. ATLANTIC; taşlama, son işlem ve bileme uygulamaları alanında güvenilir ve yenilikçi bir iş ortağıdır. Firma, müşterilerin mevcut üretim koşullarına özel olarak uyum sağlayabilen 40.000 ürünü aşkın geniş kapsamlı bir yelpaze sunabilmektedir.
Yüksek performanslı taşlama malzemeleri için sentetik olarak üretilmiş elektro alüminyum oksit, sinterlenmiş alüminyum oksit, silikon karbür, kübik bor nitrürü ve camsı bağ veya reçine bağı içinde elmas kullanılmıştır. Nihai ürünler içinde çapları 2 ile 1100 mm arasında değişen taşlama taşları, taşlama segmentleri, bileme taşları, hassas son işlem taşları ve bileme kupaları yer almaktadır. ATLANTIC GmbH bu sektörde 90 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir ve başarıyla tamamlanan binlerce projenin kazandırdığı büyük bir deneyime sahiptir. ATLANTIC; rulman, çelik, otomotiv ve şanzıman endüstrilerinde, türbin üretimi ve tıbbi teknoloji sektörlerinde ve daha pek çok endüstri dalında faaliyet halinde olan ünlü firmalar ile birlikte çalışmaktan gurur duyar.
Küresel alanda bir taşlama uzmanı olan firmamız, piyasaya çoğu zaman patent ve test parçaları uygulamaları ile sunulan yenilikçi taşlama konseptleri geliştirmek için taşlama, bileme ve hassas son işlem müşterileri ve üreticileri ile birlikte çalışır.

• İri taneler ile küçük taneler arasında değişen geniş kapsam • Yüksek kaliteli ham madde kullanımı • Değişmeyen yüksek ürün kalitesi sayesinde mükemmel yeniden üretim imkanı • Tüm önemli sektörleri kapsayan ve çok sayıda endüstriyel ihtiyacı karşılayan piyasaya yayılma anlayışı • Yüksek performans, hatasız ürünler, normal üretim koşulları altında en iyi şekilde değerlendirilen seri üretim • Son derece gelişmiş dağıtım ağına sahip güçlü danışmanlık uzmanlığı • Maksimum kalite sunan ve çok uluslu üretim firmalarını destekleyen uluslararası ağ oluşturma sistemi.

ATLANTIC GmbH
Gartenstr. 7 - 17
53229 Bonn
Germany

Tel.: +49 (0) 228 408-0
Fax: +49 (0) 228 408-290
E-Mail: infoqRWhaiQeqBuxY5qXhWmwnatlantic-bonnde

Uluslararası broşürlerimiz
14 dil (PDF)